Dam pracę

18 VI 2018

Zatrudnimy

Solidna apteka w Olsztynie zatrudni technika farmacji z minimum 3 letnim doświadczeniem. Bardzo miła atmosfera i wsparcie doświadczonych farmaceutów. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Apteka czynna od poniedziałku do soboty, bez dyżurów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 510 542 083

18 VI 2018

Zatrudnimy

 

TECHNIK FARMACEUTYCZNY – RELOKACJA – ZACHODNIOPOMORSKIE. Zatrudnimy technika farm. w Aptece Centrum Zdrowia w Nowogardzie. Oferujemy m.in. najwyższe na rynku wynagrodzenie, dodatek relokacyjny, pakiet premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pracę w prężnie działającej aptece, w sympatycznym zespole, w położonym blisko Bałtyku podszczecińskim miasteczku nad jeziorem. O szczegółach opowiemy kandydatom, którzy prześlą CV na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem "Nowogard”.

18 VI 2018

Zatrudnimy

 

BIAŁY BÓR (zachodniopomorskie): zatrudnimy kierownika Apteki Centrum Zdrowia na atrakcyjnych warunkach. Oferujemy m.in. najwyższe na rynku wynagrodzenie, pracę w bogato zatowarowanej, komfortowo urządzonej aptece, system premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pomoc w relokacji, dodatek relokacyjny. O szczegółach opowiemy kandydatom, którzy prześlą CV na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem "Biały Bór".

18 VI 2018

Zatrudnimy

Apteka Przyjzna w Szczytnie zatrudni magistra farmacji na stanowisko Kierownika oraz
magistra farmacji. Apteki Przyjazne to firma prężna i rozwijająca się. Oferujemy
atrakcyjne warunki zatrudnienia i indywidualne podejście do pracownika. Poszukujemy
pozytynie nastawionych do życia ,uczciwych , zaradnych z dobrymi umiejętnościami
organizacyjnymi ludzi którzy chcą związać się na stałe z miejscem, w którym będą
realizować swoje plany zawodowe.
Osoby zaintresowane proszę o kontakt:
aptekaprzyjazna01@gmail.com
732 -788 - 933

18 VI 2018

Zatrudnimy

Poszukujemy Technika Farmaceutycznego do apteki w Poznań. Oferujemy umowę o pracę, bardzo dobre wynagrodzenie oraz pakiet benefitów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz przesłania swojego CV na adres hello@hrcontact.co

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.