• ul.Partyzantów 79/9, 10-402 Olsztyn
  • +48 795 080 777
  • olsztyn@oia.org.pl

Zatrudnimy

Apteka w OLSZTYNIE, szuka MGISTRA FARMACJI, na stanowisko pełniącego obowiązki kierownika.

Oferujemy:

– pracę jednozmianową do godz. 15 od poniedziałku do piątku, bez weekendów

– praca polegająca na zarządzaniu apteką i kierowaniem zespołem

– brak odpowiedzialności formalnej przed WIF – to właściciel apteki jest kierownikiem

– elastyczny zakres obowiązków zgodny z preferencjami kandydata

– bardzo dobre warunki pracy, gdzie priorytetem jest rzetelna pomoc pacjentom a nie wytyczne marketingowe

– pracę w stabilnej, rozwijającej się i nowoczesnej firmie.

– wysokie wynagrodzenie (do 8000 netto w zależności od doświadczenia)

– bardzo dobrą, przyjazną atmosferę w miłym, zgranym i ambitnym zespole

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 518-670-045

Adres

ul. Partyzantów 79/9
10-402 Olsztyn
NIP 739-15-73-145
Regon 510521371

Godziny otwarcia

pn. - pt.: 7:30 - 15:00
wt.: 7:30 - 17:30

Kontakt

kom. 795 080 777
oiaols@ol.onet.pl
olsztyn@oia.org.pl
fax: 89 675 52 75