Aktualności

09 V 2018

Zaproszenie na konferencję WIM, 11-13 czerwiec -20 pkt. edukacyjnych


W imieniu organizatorów oraz Wojskowego Instytutu Wojskowego , chciałem zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji medycznej.
Konferencja będzie miała charakter warsztatowy i każdy z uczestników otrzyma ponad 20 pkt edukacyjnych

Serdecznie zapraszamy na IV Interdyscyplinarną Konferencję Środowisk Medycznych, która odbędzie się w dniach 11 – 13. czerwca 2018r. w Centrum Konferencyjnym Promenada w Białobrzegach. Informacje na stronie wydarzenia:

https://wimcon.wim.mil.pl/iksm2018
IKSM Tematem przewodnim będzie współdziałanie zespołów z różnych dziedzin ratownictwa i medycyny.

Podczas spotkania skupimy się na sytuacjach kryzysowych, wymagających najwyższej formy współpracy jednostek ratowniczych oraz środowiska lekarskiego. Działania w takich sytuacjach wystawiają na próbę wiedzę, doświadczenie oraz emocje. Choć każda ekipa przybywająca na miejsce zdarzenia kryzysowego, wie co robić, to pomimo utrwalonych procedur zdarzają się ludzkie błędy, których kosztem bywa ludzkie życie.

Nasza Konferencja stanowi kompilację interdyscyplinarności, która pozwoli uczestnikom spojrzeć na zakres swoich działań w sposób holistyczny. Chcemy zaprezentować Państwu specyfikę służby ratowników z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przez Zespoły Ratownictwa Medycznego po oddziały ratunkowe i sale operacyjne szpitali. Będziemy rozmawiać o kwestiach istotnych z punktu widzenia jakości współpracy i jak najefektywniejszego ratowania życia. Korzystać będziemy z doświadczeń Wojskowego Instytutu Medycznego, w którym działa największe w Polsce Centrum Urazowe. Wspólnie spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie: co jeszcze możemy zrobić, by polepszyć jakość współpracy, gdy nie będzie już czasu na dyskusje.

Zapraszamy do rejestracji po przez formularz zgłoszeniowy na stronie konferencji. Ilość miejsc ograniczona

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.