Aktualności

21 XII 2018

Zabawa Choinkowa w dniu 12.01.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na  „Zabawę Choinkową” Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie, która odbędzie się 12 stycznia 2019 r. w ERANOVA w Olsztynie, ul. Obrońców Tobruku 3, w godzinach od 11:00 do 13:00.

Mamy nadzieję, że przybędziecie licznie! Dzieci będą bawić się pod okiem animatorów, natomiast rodzice znajdą chwilę odpoczynku przy kawie.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 11:00. W tym roku zapraszamy Was na magiczne spotkanie w oprawie – „Łowców Talentów”. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wspomnienia!

Dla chętnych fotobudka, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Będzie chwila na słodki poczęstunek, a pod koniec spotkania odwiedzi nas Mikołaj i rozda dzieciom prezenty ;). Po dwóch godzinach przyjdzie czas na zakończenie spotkania.

Dla Rodziców przerwa kawowa  – całość na bardzo dużej Sali, więc nie będzie potrzeby zmiany pomieszczenia żeby zobaczyć co robią dzieci, a jednocześnie będzie to na tyle daleko, że dzieci będą mogły bawić się swobodnie.

Żeby uniknąć niedomówień, oraz wyjaśnić jak najwięcej już na wstępie wprowadziliśmy następujące zasady:

  1. W „Zabawie” mogą wziąć udział jedynie zgłoszone osoby wraz z dziećmi lub wnukami – nie chcemy takiej sytuacji, że zabraknie paczek dla dzieci.

  2. Zgłoszenia udziału dokonuje członek Izby Aptekarskiej w Olsztynie, wysyłając zgłoszenie na adres  olsztyn@oia.org.pl, w zgłoszeniu należy podać liczbę zgłaszanych dzieci i dorosłych. Ze względu na fakt, że spotkanie jest organizowane ze środków finansowych Izby, osoba zgłaszająca zostanie zweryfikowana pod kątem przynależności do OIA.

  3. Potwierdzeniem udziału jest wpłacenie 20 zł za każde dziecko na konto Izby, w tytule należy podać liczbę zgłaszanych dzieci i dorosłych, z dopiskiem „na zabawę choinkową”. W razie rezygnacji z udziału  do 03 stycznia 2019 r., można uzyskać zwrot środków, poprzez zgłoszenie informacji do Biura OIA.

  4. Zgłoszenia należy dokonać do 03 stycznia 2019 r. (potem przekażemy listę uczestników do organizatora). Po 03 stycznia nie będzie możliwości zapisania się lub wypisania i zwrotu wpłaty.

  5. Całość wpłaconej kwoty zostanie przeznaczona na paczki dla dzieci, które podczas spotkania wręczy Mikołaj. W kosztach przygotowania paczek bierze także udział Izba.
Życzymy dobrej zabawy i do zobaczenia na miejscu.
Okręgowa Rada Aptekarska w Olsztynie.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.