Aktualności

13 IX 2018

Obchody Dnia Aptekarza

Zapraszamy na obchody Dnia Aptekarza, organizowane przez Naczelną Izbą Aptekarską oraz na konferencję V4 PharmForum w ramach Grupy Wyszehradzkiej
 

Szanowni Państwo,

 

Naczelna Izba Aptekarska organizuje 27 września br. obchody Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza w Teatrze Palladium w Warszawie, przy ul. Złotej 9.

 

Pragniemy przekazać wszystkim Członkom  Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie zaproszenie Prezes Elżbiety Piotrowskiej-Rutkowskiej do uczestniczenia w tym wydarzeniu

 

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że dnia następnego tj. 28 września 2018 r. odbędzie się konferencja V4 PharmForum w ramach Grupy Wyszehradzkiej i serdecznie prosimy o udział również w tym wydarzeniu. W załączeniu uprzejmie przekazuję zaproszenie na przedmiotowe wydarzenie.

 

Osoby zainteresowane wyjazdem mogą zgłaszać się do siedziby OIA w Olsztynie.

  

Udział w obydwu wydarzeniach uprzejmie proszę potwierdzić najpóźniej do dnia 15 września 2018 r. na adres olsztyn@oia.org.pl lub tel. 89 534 06 81,   795 080 777.

 

Zaproszenie na Ogólnopolski Dzień Aptekarza –> http://www.nia.org.pl/wp-content/uploads/2018/09/zaproszenieODA2018.pdf

 

Zaproszenie na konferencję V4 PharmForum –> http://www.nia.org.pl/wp-content/uploads/2018/09/zaproszenieV4.pdf

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.