• ul.Partyzantów 79/9, 10-402 Olsztyn
  • +48 795 080 777
  • oiaols@ol.onet.pl

Najczęstsze dermatozy występujące w obszarze owłosionej skóry głowy. Skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne w walce z ich objawami. | 24.02 o 18:00

Szanowni Państwo,

w imieniu OIA w Warszawie zapraszamy na szkolenie stworzone z myślą o farmaceutach i technikach farmaceutycznych, którzy chcą poszerzyć wiedzę o najczęstszych dermatozach owłosionej skóry głowy, lepiej rozumieć potrzeby pacjentów oraz skuteczniej doradzać w zakresie pielęgnacji wspierającej terapię dermatologiczną.

 
 

💡 Podczas webinaru omówimy m.in.:
🔹Przegląd najczęstszych dermatoz skóry głowy

🔹Nowoczesne podejścia pielęgnacyjne

🔹Strategie wspierające terapię – higieny skóry głowy, unikania czynników drażniących oraz regularnej obserwacji zmian

 

🎯 Cel szkolenia: Celem szkolenia jest rozwinięcie kompetencji farmaceutów i techników farmaceutycznych w zakresie rozpoznawania oraz zrozumienia najczęstszych dermatoz owłosionej skóry głowy. Uczestnicy pogłębią wiedzę dotyczącą potrzeb pacjentów z problemami dermatologicznymi oraz zdobędą umiejętność skuteczniejszego doradzania w zakresie pielęgnacji wspierającej terapię zaleconą przez lekarza.

 
 

📝 Agenda:
18:00–18:05 | Powitanie i krótkie wprowadzenie
18:05–19:15 | Wykład: „Najczęstsze dermatozy występujące w obszarze owłosionej skóry głowy. Skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne w walce z ich objawami.Najczęstsze dermatozy występujące w obszarze owłosionej skóry głowy. Skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne w walce z ich objawami.
19:15–19:25 | Sesja pytań i odpowiedzi (Q&A)
19:25–19:30 | Podsumowanie szkolenia

 
 

📘 Po zakończeniu transmisji uczestnicy przystąpią do krótkiego testu wiedzy (5 pytań jednokrotnego wyboru – zakładka „Testy do rozwiązania”).

 
 

🎓 Uczestnicy otrzymają:

 2 punkty edukacyjne –  Farmaceuci 

4 punkty edukacyjne – Technicy farmaceutyczni 

 
 

👉 Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę.

 

https://szkolenia.oia.waw.pl/tutorial/details/722

Adres

ul. Partyzantów 79/9
10-402 Olsztyn
NIP 739-15-73-145
Regon 510521371

Godziny otwarcia

pn. - pt.: 7:30 - 15:00
wt.: 7:30 - 17:30

Kontakt

kom. 795 080 777
oiaols@ol.onet.pl

2022 © Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję