Aktualności

20 V 2020

Kurs Bezpieczeństwo stosowania leków

Mamy przyjemność zaprosić Państwa 5 czerwca 2020 roku na kolejną edycję cyklu szkoleniowego dla farmaceutów z województwa warmińsko-mazurskiego. Temat tegorocznego kursu to Bezpieczeństwo stosowania leków.

Z uwagi na obecną sytuację związaną z ogłoszeniem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 (wystąpienie choroby COVID-19) konferencja będzie przebiegała online, za pomocą aplikacji internetowej.

Podczas szkolenia będą mogli Państwo pogłębić wiedzę na temat oceny skuteczności i bezpieczeństwa leków. Przedstawione zostaną także najnowsze wytyczne i doniesienia w zakresie terapii p/bólowej i przeziębieniowej oraz kannabinoidów. Jeden z wykładów dotyczy zakażeń wirusowych, niezwykle aktualnych w obecnym czasie. Wykłady poprowadzą także znani Państwu profesorowie: Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska oraz Marek Naruszewicz.

Rozpoczęcie konferencji o 15.00.

Uczestnicy mogą się zapisywać mailowo: rejestracja@bezpiecznypacjent.net, telefonicznie 690 971 981 lub za pomocą formularza na stronie bezpiecznypacjent.net  w zakładce rejestracja.

Kurs bezpłatny (dla pierwszych 120 osób), z uwagi na formę prowadzenia szkolenia ilość miejsc jest ograniczona, Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat i 7 punktów twardych. W załączniku zaproszenie.

Po zarejestrowaniu farmaceuci otrzymają informacje dotyczące logowania wraz z linkiem aktywacyjnym.

Zaproszenie do pobrania TUTAJ

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.