Aktualności

10 IV 2019

Konferencja farmaceutyczna Olsztyn 10 maja

8 punktów twardych, urządzenie VR na stoisku, bogaty program naukowy. Wstęp bezpłatny.

Tegoroczna edycja – Lublin 180 uczestników, Rzeszów – 130 uczestników, Kielce 140 uczestników, Kraków -160 uczestników.

Serdecznie Zapraszamy na konferencję farmaceutyczną dotyczącą Roli współczesnego Farmaceuty w wyborze leków i pozostałych produktów sprzedawanych w aptece, farmakoterapii u dzieci i matek karmiących, czynników zaburzeń metabolizmu leków oraz nowych leków wprowadzanych od kwietnia 2019.

Szkolenie odbędziesię 10 maja w Olsztynie, Hotelu Warmińskim, ul. Kołobrzeska 1, w ramach kursu „Wpływ czynników fizjologicznych i patologicznych na działanie leków Indywidualizacja farmakoterapii”. Kurs jest realizowany pod nadzorem Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmacji WUM, Zakładu Farmacji Klinicznej i Opieki Farmaceutycznej. Komitet naukowy to wybitni eksperci: prof. Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska „Osobowość 20-lecia: niefarmaceuta, który wpłynął na obraz polskiej farmacji”oraz prof. Marek Naruszewicz.

Rozpoczęcie konferencji o 14.00 (rejestracja od 13.30). Uczestnicy mogą się rejestrować  telefonicznie 690971894  , 570971894 lub mailowo:  rejestracja@bezpiecznafarmacja.com

Kurs jest bezpłatny, możliwość uzyskania 8 punktów twardych.

Program naukowy

Serdecznie zapraszamy!

 

Kierownik Konferencji

logo bezpieczna farmacja

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.