Aktualności

04 VI 2020

IX Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy WROTA MAZUR

Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie organizuje w dniach  14 -16.08.2020 r. IX Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy.  Regaty odbędą się w Imionku koło Pisza w Ośrodku Żeglarskim Wrota Mazur, nad jeziorem Roś. Gospodarzem regat będzie firma Everest 6 Sp. z o.o. Miasteczko Żeglarskie Wrota Mazur. Przewidujemy start  około 30 jachtów.  


    Zapraszamy  wszystkie Okręgowe Izby Aptekarskie do wystawienia swoich załóg. Obsada jachtów od 4 do max 5 osób. Na każdym jachcie wymagana obecność co najmniej 2 aptekarzy. Jeden
z tych aptekarzy musi posiadać uprawnienia (patent żeglarski). Startujemy i walczymy w trzech kategoriach (o puchar Prezesa NRA, o puchar Prezesa OIA w Olsztynie i statuetkę najlepszego Sternika (Skipera) regat. Dodatkowo przydzielamy inne nagrody, takie jak: 1. Najlepszego Nawigatora regat
w biegu długim; Nagroda ufundowana tradycyjnie przez Aptekarza Polskiego. 2. Najlepszej sterniczki/sternika regat. 3. Najmłodszego uczestnika regat oraz oczywiście nagrodę Fair Play. Okolicznościowe wyróżnienia dla najbardziej farmaceutycznej załogi, dla najbardziej roztańczonej załogi.
W tym roku po raz kolejny dopuszczamy do rywalizacji poza klasyfikacją główną załogi firm farmaceutycznych, które będą sklasyfikowane w swojej kategorii, kategoria ta nazwana jest  III Mistrzostwami firm Farmaceutycznych oraz oczywiście studentów farmacji.  Uczestnictwa załóg firm farmaceutycznych oraz studentów farmacji w regatach zostały określone w regulaminie regat na zasadach określonych przez organizatora.
Koszty pobytu pokrywa każdy uczestnik osobiście.  Zachęcamy Izby Aptekarskie do wsparcia pobytu swoich  żeglarzy w czasie regat ( np.: w sprawie czarteru jachtów).
Dodatkową atrakcją i szkoleniem w tym roku będzie możliwość zdobycia uprawnień sternika motorowodnego. Po wcześniejszym ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu w czasie regat.


Atrakcją będzie również Walne Zebranie sprawozdawcze Klubu Żeglarskiego „APTEKARZ”.


             Zapraszamy do udziału w regatach wszystkich żeglarzy aptekarzy i sympatyków żeglarstwa oraz sympatyków aptekarstwa.  Zapraszamy do wspólnej zabawy i śpiewania szant.
Dla kibiców i sympatyków zostanie zorganizowany specjalny statek, aby umożliwić Państwu obserwację regat z bliskiej odległości.


            Szczegółowe koszty pobytu uczestników ogłosimy na stronie internetowej naszej izby oraz na stronie naszego Klubu Żeglarskiego "APTEKARZ".


V/ce Prezes  OIA  Olsztyn
Komandor K.Ż. Aptekarz  Roman Jan Grzechnik

 

 

Załączniki do pobrania

  1. Program  IX  Żeglarskich Mistrzostw Polski Aptekarzy WROTA MAZUR Imionek k./Pisza 14 - 16.08.2020r.
  2. Regulamin regat
  3. Regulamin regat - firmy farmaceutyczne
  4. Deklaracja uczestnictwa
  5. Deklaracja uczestnictwa - firmy farmaceutyczne
  6. Koszty regat

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.