Aktualności

14 II 2018

Drugi Puchar Polski Farmaceutów

W dniu 27 stycznia w Istebnej, w Beskidzie Żywieckim odbył się Drugi Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim, zorganizowany na stoku Złoty Groń. Organizatorem zawodów była Śląska Izba Aptekarska a Sponsorem zawodów hurtownia HURTAP.

Okręgową Izbę Aptekarską w Olsztynie w tym roku reprezentowała skromna delegacja składająca się z czterech osób Bogusia Polakiewicz, Paweł Wojas, Janusz Łazarczuk i Roman Grzechnik. Zawody przebiegały w miłej sympatycznej atmosferze przy dość dobrej pogodzie.

Rywalizowaliśmy z koleżankami i kolegami z wielu Izb aptekarskich. Dopisali również przyjaciele farmacji. Największą reprezentację wystawiła Krakowska Izba Aptekarska i wielkie brawa dla nich.

Zawody zakończyliśmy ze zmiennym szczęściem. Startowaliśmy w różnych kategoriach. Najlepsze wyniki osiągnęła Bogusia Polakiewicz, zdobywając II miejsce w kategorii K IV oraz Janusz Łazarczuk zajmując II miejsce w kategorii M VI.

Po zawodach wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi sportowcy otrzymali dyplomy i puchary.

Wieczorem w Karczmie w Koniakowie uczestnicy zawodów spotkali się na kolacji góralskiej i wspominali przebieg zawodów. Atmosfera bardzo miła, pełna integracja różnych środowisk farmaceutycznych i przyjaciół farmacji.

Brawa dla organizatorów.
uczestnik Roman Grzechnik

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.