• ul.Partyzantów 79/9, 10-402 Olsztyn
  • +48 795 080 777
  • olsztyn@oia.org.pl

Aptekarz Polski – Pismo Naczelnej Izby Aptekarskiej – najnowsze e-wydanie 200 (178e) już dostępne!

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy!

 

Z ogromną radością prezentujemy dwusetne wydanie Aptekarza Polskiego – Pisma Naczelnej Izby Aptekarskiej. To dla nas nie tylko powód do dumy, ale także okazja do refleksji nad drogą, jaką przeszliśmy i nad przyszłością, która nas czeka. Od momentu powstania, nasz miesięcznik zawsze stawiał sobie za cel dostarczanie wartościowej i aktualnej wiedzy na temat farmacji oraz jej najświeższych trendów i osiągnięć. W ciągu tych dwustu wydań udało nam się poruszyć wiele zagadnień – od najnowszych odkryć naukowych po problemy dotykające pacjentów i farmaceutów. Czytelnicy zawsze byli dla nas najważniejsi. To dla nich piszemy i dla nich staramy się przekazywać najlepsze treści, dlatego chcemy dalej rozwijać się, aby budować jeszcze bardziej zaangażowaną społeczność.

 

Dwusetne wydanie Aptekarza Polskiego to dla nas symboliczne zwieńczenie dotychczasowej pracy, ale i czas wyznaczenia sobie nowych celów. Jednym z nich jest dostosowanie się do zmieniających się potrzeb naszych odbiorców i wyzwań, jakie stawiane są przed nowoczesnymi mediami.

 

Z całego serca dziękujemy naszym czytelnikom, redaktorom, autorom i wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia naszego miesięcznika. Przez te dwieście miesięcy wiele się zmieniło w farmacji, ale jedno pozostało niezmienne – nasze zaangażowanie i pasja do dzielenia się wiedzą. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu kolejne wydania Aptekarza Polskiego nadal będą pełne interesujących tematów i inspirujących treści.

 

Zadbaliśmy o to, aby okolicznościowe wydanie było wyjątkowe. Odkryjecie w nim wywiady: z pacjentami chorymi na szpiczaka, ekspertem w dziedzinie ginekologii i tajwańskim farmaceutą. To niezwykła okazja, aby poznawać farmację i medycynę oczami innych osób. Jestem przekonana, że taka szeroka perspektywa pomoże nam we wszechstronnym rozwoju zawodowym. Nie zapominamy o materiałach pomagających zgłębiać tajniki farmacji szpitalnej i klinicznej – zamieszczamy kolejne odcinki relacji ze stażu farmaceutycznego w hiszpańskim Elche, przewodnik dotyczący koncyliacji lekowej oraz felieton opisujący osiem czynników wpływających na poprawę bezpieczeństwa farmakoterapii w szpitalu. Szerokie grono odbiorców powinien zainteresować materiał dotyczący receptury klindamycyny, tekst poświęcony opiece farmaceutycznej w chorobach neurodegeneracyjnych oraz kompendium fitoterapii, pomagające świadczyć kompetentne doradztwo w zakresie stosowana roślinnych produktów leczniczych u pacjentek w ciąży i karmiących piersią.

 

Gotowi na fascynującą podróż przez świat farmacji? Zapraszamy do lektury!

 

E-wydanie do przeglądania oraz pobierania dostępne jest pod linkiem:

https://www.aptekarzpolski.pl/aktualnosci/najnowsze-e-wydanie-aptekarza-polskiego-200-178e

 

Z poważaniem

redaktor naczelna

mgr farm. Olga Sierpniowska

Adres

ul. Partyzantów 79/9
10-402 Olsztyn
NIP 739-15-73-145
Regon 510521371

Godziny otwarcia

pn. - pt.: 7:30 - 15:00
wt.: 7:30 - 17:30

Kontakt

kom. 795 080 777
oiaols@ol.onet.pl
olsztyn@oia.org.pl
fax: 89 675 52 75

2022 © Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję