Poczet prezesów

Poczet Prezesów
Samorządu Aptekarskiego





mgr farm. Leszek Rogoziński

Prezes 19.10.1991 r. - 21.10.1995 r.




mgr farm. Lucyna Łazowska

Prezes 21.10.1995 r. – 11.10.2003 r.
oraz 10.03.2007 r. - 10.11.2007 r.





mgr farm. Jan Rogowski

Prezes 11.10.2003 r. - 10.03.2007 r.





mgr farm. Ewa Więckowska

Prezes 10.11.2007 r. - 16.05.2011 r.

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.