Apteki szpitalne

07 I 2021

Webinar - Nowe Prawo Zamówień Publicznych

Serdecznie zapraszamy na kolejny certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską wykład pod tytułem „Nowe Prawo Zamówień  Publicznych” . Wykładowcą jest mec. Zbigniew Pawlak. Za udział w wydarzeniu będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne. Osoby ,które chcą uczestniczyć w szkoleniu proszone są o dokonanie rejestracji.

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego 2 punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam ,

Ewa Steckiewicz-Bartnicka

Koordynator Komisji ds Farmacji Szpitalnej

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.