Aktualności

19 I 2022

Zapraszamy farmaceutów na spotkanie szkoleniowe dla farmaceutów w formule on-line. Termin 26 stycznia 2022r. Tematy: „Współczesne zagrożenia wynikające z nadużywania kofeiny”; „Interakcje leków u osób palących”

Szanowni Państwo,
 
Uprzejmie informuję, że Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi, Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział w Łodzi oraz Polska Grupa Farmaceutyczna otwierają nowy cykl szkoleń on-line dla farmaceutów i zapraszają członków Państwa Izbie do uczestnictwa w pierwszym spotkaniu szkoleniowym z tego cyklu, które odbędzie się w środę 26 stycznia 2022 roku. Rozpoczęcie o godzinie 20.00

Tematyka spotkania:

  • 20:00 – 21:00 „Współczesne zagrożenia wynikające z nadużywania kofeiny”- wykład przedstawi prof. Elżbieta Bruchajzer
  • 21:00 – 22:00 „Interakcje leków u osób palących” - wykład przedstawi prof. Andrzej Stańczak

Za udział w szkoleniu farmaceuci będą można otrzymać 4 punkty "miękkie" (po 2 za udział w każdym z wykładów). Warunkiem otrzymania punktów i certyfikatów jest obecność podczas całych wykładów (jest to odnotowywane przez system obsługujący realizację szkolenia).

Rejestracja na szkolenie prowadzona jest bez ograniczeń ilościowych na portalu Uniwersytet e-PGF. Uwaga! Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób – o udziale w spotkaniu szkoleniowym decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Link do strony szkolenia i rejestracji: proszę pobrać>>>>>

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.