Aktualności

16 VI 2020

Webinarowa środa: Farmakoterapia w dobie COVID-19, funkcjonowanie aptek w kontekście ostatnich zmian - 17.06.2020 r.

Śląska Izba Aptekarska oraz Okręgowa Izba Aptekarska w Opolu zapraszają na szkolenie on-line z cyklu webinarowa środa pt. "Farmakoterapia w dobie COVID-19", a także "Funkcjonowanie aptek w kontekście ostatnich zmian prawnych". Spotkanie odbędzie się 17 czerwca br. o godz. 18.00.

Za udział w webinarze można w sumie uzyskać 4 punkty (2 punkty od Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach oraz 2 punkty od Okręgowej Izby Aptekarskiej w Opolu).

Harmonogram spotkania:

18.00-19.00

  • "Farmakoterapia w dobie COVID-19" - dr hab. n. med. Jarosław Woroń - specjalista farmakologii klinicznej, Kierownik Zakładu Farmakologii Klinicznej Katedry Farmakologii UJ CM Kraków

19.00-19.30

  • "Funkcjonowanie aptek w kontekście ostatnich zmian prawnych" -  mgr farm. Marek Tomków - Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej w Opolu, Wiceprezes Naczelnej Rady Aptekarskiej

- Czy farmaceuta ze stażem krótszym niż pięć lat może samodzielnie pozostawać w  aptece?
- Jak zmieniła się podstawa prawna do wystawienia recepty farmaceutycznej?
- Czy recepta pro auctore jest tylko na czas COVID?
- Czy apteka może sprzedać leki OTC do sklepu ogólnodostępnego?

Partner spotkania: SERVIER POLSKA Sp. z o.o.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:

https://slaskaoia.clickmeeting.pl/webinar-farmakoterapia-w-dobie-covid-19-2020-06-17/register

Szkolenie będzie realizowane przez Clickmeeting. Dane dostępowe zostaną wysłane zwrotnie na maila po rejestracji.

Uwagi techniczne:

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można w sumie otrzymać 4 punkty (2 punkty od Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach oraz 2 punkty od Okręgowej Izby Aptekarskiej w Opolu). Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.