Aktualności

10 I 2019

Szkolenie 21.01.2019 PRAKTYCZNE WDROŻENIE DYREKTYWY FAŁSZYWKOWEJ W APTEKACH

Zaproszenie na szkolenie PRAKTYCZNE WDROŻENIE DYREKTYWY FAŁSZYWKOWEJ W APTEKACH.

Więcej informacji: Tutaj

 

 

 

Szanowni Państwo,

szkolenie w dniu 21.01.2019 skierowane jest szczególnie do aptekarzy szpitalnych. Ze względu na tematy związane z dostosowanie programów informatycznych funkcjonujących w aptekach szpitalnych zaprosiliśmy do udziału w szkoleniu  również informatyków ze szpitali funkcjonujących na terenie naszej izby.  
W aptekach otwartych funkcjonuje w większości program Kamsoft i inne programy przeznaczone dla aptek otwartych, z uwagi na to dla aptekarzy z aptek otwartych przygotujemy specjalne szkolenie pod koniec stycznia lub na początku lutego oczywiście w większej sali.
Procedury związane z wdrażaniem dyrektywy fałszywkowej co do zasady są takie same w aptece szpitalnej jak i aptece otwartej, dlatego też w dniu 21.01.2019 w siedzibie Izby pielęgniarek i położnych miło będzie nam gościć również aptekarzy z aptek otwartych jeżeli oczywiście ten termin Państwu odpowiada.
Termin szkolenia został specjalnie zmieniony na dzień 21.01.2019 r. (dzień roboczy) na prośbę aptekarzy szpitalnych. Spotkanie z aptekarzami z aptek otwartych odbędzie się tradycyjnie
w sobotę lub niedzielę w zależności od zapotrzebowania.
Do chwili stacjonarnego szkolenia proszę śledzić komunikaty na stronie naszej Izby oraz wykonać techniczne czynności związane z rejestracją apteki w Firmie KOWAL. Na stronie internetowej Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków (KOWAL)  www.nmvo.pl oraz na stronie naszej Izby znajdą Państwo instrukcję postępowania.

                        Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej
                        Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie
                        mgr farm.  Roman Grzechnik

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.