Aktualności

18 V 2018

Dnia 16 kwietnia 2018 wszystkie szkolenia on-line Akademii Dobrego Farmaceuty (AdF) certyfikuje Okręgowa Izba Aptekarska w Gdańsku (GOIA).

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

informujemy, że od dnia 16 kwietnia 2018 wszystkie szkolenia on-line Akademii Dobrego Farmaceuty (AdF) certyfikuje Okręgowa Izba Aptekarska w Gdańsku (GOIA).

Szkolenia zamieszczone na stronach Akademii Dobrego Farmaceuty są weryfikowane i zatwierdzane przez kompetentny zespół ekspertów GOIA w danych dziedzinach.

Dołożymy wszelkich starań, aby szkolenia cieszące się tak dużym zainteresowaniem farmaceutów stały na wysokim poziomie i dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi dotyczące tematyki szkoleń.

Cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w projekcie AdF, który oprócz punktów edukacyjnych zdobywanych w ramach szkolenia ustawicznego premiuje każdy kurs punktami z możliwością wymiany na atrakcyjne pozycje książkowe.

Jesteśmy przekonani, że oferta AdF i opieka merytoryczna GOIA nad szkoleniami przyczyni się do poszerzania wiedzy z pożytkiem dla środowiska farmaceutycznego.

Z należnymi wyrazami szacunku,

dr n. med. Paweł Chrzan Prezes Gdańskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.