Aktualności

05 II 2018

Karta FitSport/FitProfit dla członków OIA

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż członkowie Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie uzyskali możliwość skorzystania z programu

sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport. Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi osobowymi. Po weryfikacji członkostwa w naszej Izbie Państwa adres e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail link aktywacyjny niezbędny do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i
zasadach korzystania z programu. 

 

Informujemy, że po poprawnym wypełnieniu formularza na stronie wyświetli się potwierdzenie i podziękowanie o treści:
"Dziękujemy!
Wiadomość została przesłana prawidłowo."

Brak tejże informacji oznacza, że formularz nie został prawidłowo wypełniony. 


W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: dm.konrad@gmail.com
mgr farm. Konrad Okurowski

 

Wyrażam zgodę na przekazanie adresu e-mail do VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-054, Jasna 24 w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej od spółki VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-054, Jasna 24 za pośrednictwem podanego przeze mnie adresu e-mail, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Okręgową Izbę Aptekarską w Olsztynie, ul. Partyzantów 79/9 Olsztyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r, w celu przygotowania oferty na karty sportowo-rekreacyjne dla członków Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.