Aktualności

05 II 2018

Karta FitSport dla członków OIA

 

Szanowni Państwo,
zapraszamy osoby zainteresowane zakupieniem kart FitSport (8 wejść na miesiąc) i FitProfit (bez ograniczeń) do rejestracji za pomocą poniższego formularza.
Dane te posłużą przesłaniu Państwu na podane adresy email przez firmę VanityStyle linków aktywacyjnych pozwalających na zakup wybranej opcji.
 

Informujemy, że po poprawnym wypełnieniu formularza na stronie wyświetli się potwierdzenie i podziękowanie o treści:
"Dziękujemy!
Wiadomość została przesłana prawidłowo."

Brak tejże informacji oznacza, że formularz nie został prawidłowo wypełniony. 


W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: dm.konrad@gmail.com
mgr farm. Konrad Okurowski

 

Wyrażam zgodę na przekazanie adresu e-mail do VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-054, Jasna 24 w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej od spółki VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-054, Jasna 24 za pośrednictwem podanego przeze mnie adresu e-mail, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Okręgową Izbę Aptekarską w Olsztynie, ul. Partyzantów 79/9 Olsztyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r, w celu przygotowania oferty na karty sportowo-rekreacyjne dla członków Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.