Aktualności

06 XI 2019

XI Ogólnopolskie Sympozjum BIOFILM

W imieniu Towarzystwa Mikrobiologii Klinicznej oraz Katedry i Zakładu Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii UM we Wrocławiu mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XI Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe poświęcone zakażeniom związanym z wytwarzaniem biofilmu przez drobnoustroje.

Konferencja odbędzie się w terminie 14-16 listopada 2019 r. w Hotelu Verde Montana w Kudowie Zdroju. Na spotkanie zapraszamy wszystkich tych, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z problemami wynikającymi z trudności diagnostycznych i terapeutycznych w przypadku utworzenia biofilmu przez drobnoustroje, w różnych zakażeniach. Pragniemy, aby to wydarzenie było świętem wiedzy i wymiany doświadczeń. Zaprosiliśmy znakomitych wykładowców i wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach.

Więcej informacji: http://biofilm.com.pl/

04 XI 2019

XXVIII Okręgowy Zjazd Aptekarzy Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie

Okręgowa Rada Aptekarska w Olsztynie am zaszczyt zaprosić, na XXVIII Okręgowy Zjazd Aptekarzy Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie, Sprawozdawczo-Wyborczy,  który odbędzie się 23 listopada 2019 r. /sobota/  w sali konferencyjnej Hotelu Warmińskiego przy ul. Kołobrzeskiej 1 w Olsztynie.

Do pobrania: zaproszenie

25 X 2019

Rejestr aptek

Szanowni Państwo,

w dniu 2019-10-21 Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia pod adresem: https://rejestrymedyczne.csioz.gov.pl   na nowej platformie rejestrów medycznych PR2.0 udostępniło zmodyfikowany i rozbudowany o nowe funkcjonalności Rejestr Aptek.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.