Aktualności

04 IX 2017

Zapraszamy na obchody Dnia Aptekarza, organizowane przez Naczelną Izbą Aptekarską...

Szanowni Państwo,

Naczelna Izba Aptekarska organizuje 11 października br. obchody Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza w Teatrze Capitol w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 115.

Pragnę przekazać wszystkim Członkom  Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie zaproszenie Prezes Elżbiety Piotrowskiej-Rutkowskiej do uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Tegoroczne obchody Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza rozpoczną się o godzinie 10.00 w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 3, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji aptekarzy i ich rodzin.

Od godz. 11.30 w teatrze CAPITOL rozpocznie się konferencja naukowa "Opieka farmaceutyczna w UE". Wykładowcy to nasi goście z PGEU. Następnie zasłużeni działacze samorządu aptekarskiego wyróżnieni zostaną:
państwowymi odznaczeniami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Dudę za działalność na rzecz rozwoju samorządu zawodu farmaceuty, odznaką honorowa Ministra Zdrowia "Za zasługi dla ochrony zdrowia",
odznaczeniami przyznawanym przez Naczelną Radę Aptekarską za zasługi dla samorządu aptekarskiego:

  • medalem im. prof. Bronisława Koskowskiego,
  • tytułem "Strażnika Wielkiej Pieczęci Aptekarstwa Polskiego"
  • "Mecenasa Samorządu Aptekarskiego".

Zwieńczeniem uroczystości będzie przedstawienie teatralne o charakterze komediowym, w doskonałej obsadzie aktorskiej, pt. " Dama bije króla".

Osoby zainteresowane wyjazdem mogą zgłaszać się do siedziby OIA w Olsztynie. Ilość miejsc bardzo ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

mgr farm. Łukasz Puchała

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.