Aktualności

31 VIII 2017

Projekt nowelizacji pakietu transportowego...

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować iż na stronie Rządowego Centrum Legislacji ukazał się projekt nowelizacji pakietu transportowego, który wprowadza m.in. obowiązek monitorowania obrotu produktami leczniczymi. Poniżej przesyłamy link do strony internetowej, na której został zamieszczony stosowny projekt.

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

W uzasadnieniu do projektu, wskazano na potrzebę zatrzymania wywozu w szczególności produktów leczniczych, które zostały wskazane w Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych zagrożonych brakiem dostępności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Należy się więc spodziewać, że pewnym punktem wyjścia dla zakresu monitoringu towarów będą produkty wskazane w tym obwieszczeniu. Dla przypomnienia przesyłamy link do wspomnianego obwieszczenia.

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

Analizując cały proces legislacyjny należy się spodziewać dość szybkiego zakończenia prac nad projektem ustawy, które wejdzie w życie w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia jej w Dzienniku Ustaw.

Uprzejmie prosimy o kontakt w przypadku gdyby byli Państwo zainteresowani bardziej szczegółową dyskusją odnośnie tego tematu.

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.