Aktualności

03 IX 2017

Druga Ogólnopolska Pielgrzymka Farmaceutów do Niepokalanowa...

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkich farmaceutów i pracowników aptek oraz ich rodziny na Drugą Ogólnopolską Pielgrzymkę Farmaceutów do Niepokalanowa, która odbędzie się w dniach 07-08 października 2017 roku.

Pielgrzymkę poprowadzi o. prof. dr hab. Andrzej Derdziuk OFMCap. z KUL-u. Pielgrzymka będzie poprowadzona w duchu osobistego oddania się Maryi w roku ważnych rocznic: 100 lecia objawień w Fatimie, 140 lat objawień w Gietrzwałdzie oraz 300 lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze.

Będzie to czas na zatrzymanie, refleksję i modlitwę. W programie konferencje duchowe, między innymi na temat przesłania orędzia fatimskiego oraz św. Maksymiliana Kolbe. Będzie to też okazja, by się spotkać i być razem. Odnowić albo zawiązać nowe przyjaźnie. Każdy znajdzie, to czego najbardziej potrzebuje w Matczynym Sercu Niepokalanej, tylko trzeba się wybrać i na chwilę zostawić, to obecne teraz, nieraz trudne, zagonione i przytłaczające.

www.sfkp.pl
PROGRAM
PLAKAT

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.