Aktualności

14 XII 2017

Akademia dobrego farmaceuty - praktycznie o farmacji

Farmacja to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin, a wykonywanie zawodu farmaceuty wpisane jest nieustanne samokształcenie. Aktywni farmaceuci muszą nadążać za zmianami w prawie farmaceutycznym, znać aktualną ofertę firm farmaceutycznych, aktualizować wiedzę o interakcji pomiędzy lekami oraz przeciwwskazaniach do ich stosowania.

08 XII 2017

Informacja w sprawie uruchomienia kart FitSport oraz FitProfit

Szanowni Państwo,
dziękujemy za szybką reakcję i zainteresowanie uruchomieniem dla członków OIA kart FitSport (8 wejść) oraz FitProfit (bez limitu).

05 XII 2017

Żegnamy Ś.P. mgr farm. Kazimierza Mazanek

 

"Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,

o śmierci Naszego Kolegi

mgr farm. Kazimierza Mazanek.

Głębokie wyrazy współczucia Rodzinie

składają Członkowie Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie.”

 

 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6 grudnia 2017 r. (środa) o godz. 9:00 mszą św. żałobną w kościele pw. Św. Józefa przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Ceremonia pochowania będzie miała miejsce na cmentarzu komunalnym w Dywitach.

 

04 XII 2017

Między Pacjentem a paragrafem

Zapraszamy na Konferencję podczas której odbędą się dwa posiedzenia naukowo szkoleniowe OIA i PTFarm. Za udział w Konferencji zostaną przyznane 4 punkty szkoleniowe.

mgr farm. Łukasz Puchała

30 XI 2017

Wystąpienie Prezesa ze Zjazdu Aptekarzy 2017

Szanowni Goście, Aptekarze Warmii i Mazur

Rozpoczynamy nasz coroczny Zjazd sprawozdawczy, na którym chcielibyśmy przedstawić Państwu działania podjęte w minionym roku.

30 XI 2017

XXVI Okręgowy Zjazd Aptekarzy - fotorelacja

Tegoroczny XXVI Okręgowy Zjazd Aptekarzy Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie odbył się 18.11.2017 r. w Hotelu Warmińskim. Wśród zaproszonych gości byli obecni...

30 XI 2017

Smoczy Wojownik

Nie samą pracą człowiek żyje i stara łacińska maksyma „Mens sana in corpore sana” - te dwie mądrości w naszych zabieganych czasach są często lekceważone.

30 XI 2017

Aptekarski wieczór filmowy

Zapraszamy Członków OIA na kolejny wieczór filmowy! Spotykamy się 13 grudnia o godzinie 18, jak zwykle w Kinie Awangarda.

29 XI 2017

Zabawa Choinkowa 2018

Zapraszamy do udziału w Zabawie Choinkowej 2018

29 XI 2017

Wieczór autorski mgr farm. Mirosławy Aleksandrowicz

Zapraszamy do zapoznania się z filmem z wydarzenia, które odbyło się 26.10.2017r.
Jeszcze raz gratulujemy Autorce.
OIA w Olsztynie

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.