Aktualności

06 IX 2017

Zapraszamy na 3 edycję Kongresu Farmacja 21...

W imieniu Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, organizatora Kongresu Naukowego FARMACJA 21. NOWE WYZWANIA z przyjemnością informujemy członków Izby o zbliżającej się III edycji Kongresu.

Aktualny program znajduję się pod adresem: www.farmacja21.pl

05 IX 2017

Nielegalny rynek produktów leczniczych i suplementów diety...

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Nielegalny rynek produktów leczniczych i suplementów diety Polsce”, który odbędzie się 13 październik 2017 r.

Za udział w konferencji można uzyskać 4 punkty szkoleniowe.

www.konferencja-farmaceutyczna.pl
PROGRAM

04 IX 2017

Słowo Prezesa wygłoszone podczas XXIII Okręgowego Zjazdu Aptekarzy Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie, który odbył się w dniu 22 listopada 2014 r.

Szanowni Goście, Szanowni aptekarze Warmii i Mazur

SALUS AEGROTI SUPREMA LEX - DOBRO CHOREGO NAJWYŻSZYM PRAWEM

04 IX 2017

Zapraszamy na obchody Dnia Aptekarza, organizowane przez Naczelną Izbą Aptekarską...

Szanowni Państwo,

Naczelna Izba Aptekarska organizuje 11 października br. obchody Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza w Teatrze Capitol w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 115.

03 IX 2017

Druga Ogólnopolska Pielgrzymka Farmaceutów do Niepokalanowa...

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkich farmaceutów i pracowników aptek oraz ich rodziny na Drugą Ogólnopolską Pielgrzymkę Farmaceutów do Niepokalanowa, która odbędzie się w dniach 07-08 października 2017 roku.

31 VIII 2017

Projekt nowelizacji pakietu transportowego...

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować iż na stronie Rządowego Centrum Legislacji ukazał się projekt nowelizacji pakietu transportowego, który wprowadza m.in. obowiązek monitorowania obrotu produktami leczniczymi. Poniżej przesyłamy link do strony internetowej, na której został zamieszczony stosowny projekt.

31 VIII 2017

RYNEK SUPLEMENTÓW DIETY - RAPORT - Bezpieczeństwo / Trendy / Regulacje

Dlaczego suplementy wzbudzają tyle kontrowersji? Jak zwiększyć bezpieczeństwo i uporządkować ten rynek? Instytut Ochrony Zdrowia oraz Aliant Consulting Group zapraszają do dyskusji już 30 sierpnia.

31 VIII 2017

Konferencja: Zmikronizowana diosmina jako standard leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.

Konferencja naukowo-szkoleniowa 17 września 2017 r. godz. 9.00 w Hotelu Novotel Centrum w Poznaniu przy Placu Andersa 1: Zmikronizowana diosmina jako standard leczenia przewlekłej niewydolności żylnej. Rola leczenia objawowego w schorzeniach gardła i górnych dróg oddechowych. Kurs 1.17. Profilaktyka oraz leczenie nadwagi i otyłości.

31 VIII 2017

Mistrzostwa Polski Służby Zdoriwa w brydżu sportowym...

Zachęcamy do wzięcia udziału w mistrzostwach Polski służby zdoriwa w brydżu sportowym, które odbędą się 29.09-01.10.2017 w Zamościu - Kalinówce 187, Gościniec Magnat.

31 VIII 2017

W związku z pracami Zespołu zadaniowego do spraw Refundacji Leków Recepturowych...

Szanowna Pani Prezes,

W związku z pracami Zespołu zadaniowego do spraw Refundacji Leków Recepturowych działającym przy Departamencie Gospodarki Lekami Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia, dotyczącymi przekazywania danych ze zrealizowanych recept refundowanych wystawionych na leki recepturowe, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2011 r. w sprawie informacji gromadzonych przez apteki oraz informacji przekazywanych Narodowemu Funduszowi Zdrowia (Dz. U. z 2017 r. poz. 547 z późn. zm.) podejmujemy działania mające na celu zwrócenie uwagi na poprawność przekazywanych danych przez kierowników aptek.

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.